Prodej stavebního pozemku v předhůří Šumavy, Slivonice

5 990 000

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek se stodolou, s výhledem na Šumavu o celkové výměře 8505 m2 nacházející se v obci Slivonice. Bývalá stodola s typickou šikmou střechou, obdélníkového půdorysu… více

Kontaktovat makléře

Olga Langrová
+420 777 112 092
Poslat zprávu
Olga Langrová

 

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek se stodolou, s výhledem na Šumavu o celkové výměře 8505 m² nacházející se v obci Slivonice. Bývalá stodola s typickou šikmou střechou, obdélníkového půdorysu i rozměrných bočních vrat je postavená na ploše 154 m² a prošla v předešlých letech rozsáhlou rekonstrukcí, která nemovitost připravila pro budoucí využití objektu. Zachováním původního rázu stodoly vznikl otevřený prostor, který nabízí budoucím majitelům variabilitu využití, ať už jako rodinné sídlo, případně komerční či smíšené využití.
Dům je uzavřen sedlovou střechou s dřevěným krovem. Vnitřní prostor stodoly nabízí budoucí rozdělení na přízemí a obytné podkroví nad ním.
V rámci stavebních úprav došlo k podříznutí a odvětrání celé stavby, kompletní renovaci krovu, položení nové střešní krytiny. V objektu je příprava na krb, kuchyň a toaletu, připravena elektřina, voda a odpad. Napojení na plyn je připraveno na hranici pozemku. Na rozsáhlém pozemku se nabízí možnost stavby rodinného domu, z toho důvodu je čistička odpadních vod vyvedená i skrze stodolu, aby bylo možné případné napojení dalšího objektu. Dále se na pozemku nachází sklep z původně stojící chalupy a studna. Celý pozemek je oplocený a kompletně vyčištěný bez stromů.
Nemovitost nabízí potenciál rodinného či rekreačního bydlení, případně spojeného s komerčním využitím, s velmi půvabnou venkovskou krajinou a výhledem na nedalekou Šumavu.

Základní parametry

Evidenční číslo2363
Stav zakázkyAktivní
Typ zakázkyProdej
Podtyp nemovitostiStavební bydlení
Plocha parcely8505 m2
KrajPlzeňský kraj
OkresKlatovy
Katastrální úřadVelký Bor

Ostatní parametry

Budova na pozemkuAno
Cena5990000
Charakter obceVesnice
Dopravní dostupnostPříměstská doprava, Auto
Druh číslování parcelyStavební parcela
Elektřina na pozemku230/400 V
KanalizaceČistička
Možno hypotékaAno
MěnaCZK
Období poplatků a služebZa měsíc
Parcelní číslo25
PlynNa hranici
Přilehlé objektystodola
Přístup k pozemkuZ veřejné komunikace
Typ cenyCelkem
Typ poplatků a služebCelkem
Typ vlastnictvíOsobní
UmístěníKlidná část obce
VodaVodovod
Zástavní právoNení