Prodej rodinného domu s pozemky, 58209 m², Lučkovice

Větší než 9+2 | 450 m2 | 25 000 000

V zastoupení majitelů najdete v naší realitní kanceláři ke koupi tuto jedinečnou nemovitost v podobě rodinného domu se zahradou, vedlejší stavbou a rozsáhlými ucelenými zemědělskými pozemky. Tento rodinný dům najdete… více

Kontaktovat makléře

Petr Valentík
+420 777 112 091
Poslat zprávu
Petr Valentík

 

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelů najdete v naší realitní kanceláři ke koupi tuto jedinečnou nemovitost v podobě rodinného domu se zahradou, vedlejší stavbou a rozsáhlými ucelenými zemědělskými pozemky.
Tento rodinný dům najdete na samotě u lesa v malebné jihočeské krajině. Nachází se na kopci s překrásným výhledem do okolí u osady Lučkovice, spadající pod obec Mirotice. Zastavěná plocha domu je 279 m². Plocha vedlejší zemědělské stavby je 82 m². Dům obklopuje udržovaná zahrada o výměře 3 176 m² a navazující zemědělské pozemky (louky) o celkové ploše 54 672 m². Příjezd k parkovišti u domu je po místní, v zimě udržované asfaltované komunikaci z osady Lučkovice. Veškerá občanská vybavenost je v nedalekých Čimelicích, případně v Miroticích či Myšticích.
Původní dům byl vybudován kolem roku 1780 pro hájenskou službu v okolních lesích. Současná podoba domu a jeho okolí je výsledkem kompletní, velmi zdařilé a citlivé rekonstrukce, přestavby a přístavby. Kolaudace proběhla v roce 2011. Díky tomu se nyní novým majitelům nabízí prostorný jednopodlažní nepodsklepený dům s využitým podkrovím. Východní část domu nabízí byt o dispozici 5+1 o výměře podlahové plochy 154,6 m². Západní část domu nabízí dispozici 6+1 o výměře podlahové plochy 160,9 m², která byla využívána k pronájmům s ubytovací kapacitou 16 lůžek.
Na obytnou část domu navazují 2 sklady a kotelna o celkové ploše 48,08 m². Podél celého dvorního průčelí domu je vybudované kryté zápraží. Dům je zabezpečen elektronickým, požárním a kamerovým zabezpečovacím systémem napojeným na PCO. Vytápění domu je primárně zajištěno kotlem na tuhá paliva (dřevo), k dispozici je i elektrokotel a lze využívat také krbová kamna či pec. Voda je přivedena z vlastního vrtu.
Na zahradě za domem je zastřešený, osvětlený bazén Trend Active se slanou vodou o rozměrech 8,1 m x 3,53 m s hloubkou 1,5 m. Dále je zde zahradní domek, kolna, travnaté hřiště se sítí (pro volejbal, tenis…), zahradní jezírko, pergola s venkovním posezením, ohniště a výklenková kaplička.
Součástí prodeje je také vedlejší stavba, která je v současné době využívána jako včelín. Jedná se o zateplenou dřevostavbu na betonové základové desce, kterou lze využít jako dílnu či sklad. K dispozici je malý sklípek. Do objektu je přivedena elektřina a voda z druhé studny, která je využita i pro zahradu. Třetí studna je pro závlahu.
Tato nemovitost nabízí možnost trvalého bydlení i pro více rodin, chalupaření nebo farmaření. Rovněž je zde příležitost pokračovat v pronájmech, které jsou zde již dobře zavedeny. Dům je v dobré dojezdové vzdálenosti z Prahy (90 km). Nachází se 5 km od dálnice D4 Praha-Mirotice, která bude v roce 2024 dostavěna.
Toto jedinečné místo, které vás vezme u srdce, může být právě Vaše, neváhejte kontaktovat makléře pro bližší informace a případnou prohlídku.

Základní parametry

Evidenční číslo2911
Stav zakázkyAktivní
Typ zakázkyProdej
Podtyp nemovitostiChalupa
Obytná plocha320 m2
Užitná plocha450 m2
Plocha parcely58209 m2
KrajJihočeský kraj
OkresPísek
Katastrální úřadMirotice
Konstrukce budovySmíšená
VytápěníÚstřední palivové
DispoziceVětší než 9+2
PENB - třídaG - Mimořádně nehospodárná

Ostatní parametry

BalkónNe
Celkem pater1
Cena25000000
Charakter obceVesnice
Dopravní dostupnostAuto
Druh číslování parcelyStavební parcela
Elektřina230/400 V
KanalizaceČistička
LodžieNe
Možno hypotékaAno
MěnaCZK
Nebytová plocha130 m2
Období poplatků a služebZa měsíc
Parcelní číslo49
ParkováníVenkovní vyhrazené
Plocha terasy70 m2
Plocha zahrady3176 m2
PlynNení
Počet bytových jednotek1
Počet nadzemních podlaží2
Rok výstavby2 011
SklepNe
Stav nemovitostiPo rekonstrukci
TerasaAno
Typ cenyCelkem
Typ poplatků a služebCelkem
Typ vlastnictvíOsobní
VodaVlastní studna
Volný ihnedAno
VyužitíSmíšené
VýtahNe
ZahradaAno
Zastavěná plocha279 m2
ZařízenoZařízeno
Zdroj teplé vodyShodný s vytápěním
Zástavní právoNení