Partnerství

RG Správa nemovitostí s.r.o.

V současné době RG Správa nemovitostí s.r.o. spravuje stovky bytů a nebytových prostor. Má zkušenosti se správou všech typů nemovitostí (bytové domy, nebytové domy, smíšené domy, panelové domy, administrativní budovy), v různých typech vlastnictví.

https://rgsprava.cz/

RG Investiční fond

Naší dlouholetou strategií je unikátní přístup k investičním možnostem. Díky 20 leté zkušenosti máme jedinečný pohled na věc, který nám umožňuje rozpoznat možnou investici, kterou nevidí nikdo jiný.

https://rgi-fond.cz/

DOLMEN — CB, s.r.o.

Kvalitní služby v oblasti investiční výstavby. Zajišťujeme veškeré služby spojené s investiční výstavbou. Jsme schopni řešit úkoly od provádění zemních prací a zakládání, novostavby rodinných domů, administrativních, výrobních a skladovacích objektů, rekonstrukce historických budov po sanace objektů, půdní vestavby, interiéry a realizace zahradních úprav.

http://dolmen-cb.cz/

Asociace realitních kanceláří České republiky

Jsme aktivními členy Asociace realitních kanceláří ČR, jednatel společnosti RG Realitní kancelář David Vostarek je zmocněncem asociace pro Jižní Čechy a je členem dozorčí rady ARK ČR.

Asociace realitních kanceláří České republiky je největší profesní sdružení odborníků, obchodníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice. Asociace byla založena v roce 1991 několika realitními kancelářemi z různých míst České republiky a v dnešní době čítá členská základna kolem 300 realitních kanceláří z celé republiky.

https://www.arkcr.cz/

Jihočeská hospodářská komora

Jihočeská hospodářská komora je sdružení podnikatelů ustanovené na základě zákona č. 301/1992 Sb. a č. 259/1996 Sb. o Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky. Je právnickou osobou zapsanou v obchodním rejstříku a působí nezávisle na politických stranách, státních orgánech a orgánech územní samosprávy.

https://www.jhk.cz/