O nás

RG Realitní kancelář

Chceme být branou do světa nemovitostí v České republice pro klienty řešící svou bytovou potřebu, bytová družstva, investory do nemovitostí a podnikatele v nemovitostech. Chceme obsluhovat klienty bez ohledu na účel jejich potřeby (tj. koupě, nájem, výstavba, rekonstrukce, refinancování). Chceme, aby se k nám klienti rádi vraceli, protože jsme jim poskytli dobrou a solidní službu, a aby nás ze stejných důvodů rádi doporučovali dalším klientům. To je ostatně nejlepší ocenění naší služby a nejlépe podaná reklama naší společnosti.

Náš tým profesionálů využívá znalostí lokálního trhu pro prezentaci a prodej vaší nemovitosti.

Našim klientům zajišťujeme komplexní servis v oblasti nemovitostí.

 

  • Poradenství, marketing nemovitosti
  • Realitní a právní služby
  • Investiční a finanční poradenství

Naše služby

Naším závazkem je poskytování nadstandardních služeb v každé fázi prodeje nebo pronájmu nemovitosti. Tým RG Realitní kanceláře je složen ze zkušených profesionálů z oblasti rezidenčních i komerčních nemovitostí, developmentu, investic a marketingu. Při spolupráci klademe důraz na individuální přístup, profesionální služby, vzájemnou důvěru a dlouhotrvající vztahy.

Naše členství v Asociaci realitních kanceláří České republiky nám umožňuje zabezpečit prodej nebo pronájem jakéhokoliv typu nemovitosti v celé České republice díky vzájemnému sdílení zakázek mezi členy ARK ČR (ARK MLS – Asociační Multiple Listing System), což urychluje proces nalézání zájemců o nabízené nemovitosti.

Správa nemovitostí bez starostí

Další významnou aktivitou je technická i administrativní správa nemovitostí, kterou provozujeme prostřednictvím naší partnerské společnosti RG Správa nemovitostí, s.r.o.

V současné době RG Správa nemovitostí s.r.o. spravuje stovky bytů a nebytových prostor. Má zkušenosti se správou všech typů nemovitostí (bytové domy, nebytové domy, smíšené domy, panelové domy, administrativní budovy), v různých typech vlastnictví.

Kariéra

Aktuálně hledáme nové posily do našeho týmu.
V případě zájmu zašlete svůj životopis na o.langrova@rgreality.cz

Nenechte si utéct zajímavé příležitosti!

Přihlašte se k odběru našeho newsletteru nebo nás sledujte na Facebooku a Instagramu.

RG reality – Facebook profile RG reality – Instagram profile

Máte dotaz nebo speciální požadavek?

Kontaktujte nás!