Realizované projekty

Multifunkční komplex
U Zlatého kříže

Nově vznikající polyfunkční objekt U Zlatého kříže na Velkém náměstí v Písku kombinuje prominentní a dostupné komerční prostory a moderní bydlení s vlastním parkováním. Stabilním nájemcem prostor určených k podnikání je Komerční banka, další komerční prostory jsou vhodné především pro retailové podnikání. Nově vzniklé byty různých dispozic poskytují komfortní klidné bydlení při současné snadné dostupnosti veškerých služeb.

 

www.uzlatehokrize.eu

Developerský projekt
U Tří korun

Developerský projekt U Tří korun nabízí unikátní kombinaci kancelářských a bytových jednotek přímo na hlavním náměstí v Písku. Využít lze jak kancelářské prostory pro soukromé podnikání, tak rozlehlé open space prostory například pro subjekty z oblasti bankovnictví či pojišťovnictví. Moderní byty různých dispozic spojují výhody komfortního bydlení přímo na hlavním náměstí v Písku s rychlou a snadnou dostupností veškerého zázemí a služeb.

 

www.utrikorun.cz

Residence Semice

Jsme prodejci atraktivního projektu vznikajících stavebních pozemků Residence Semice. Tyto pozemky budou plně připraveny k výstavbě rodinných domů, zasíťované, s kompletní infrastrukturou. Vzniká 21 parcel od výměry 763 m² do 1724 m², s dosahem města.

 

www.residencesemice.cz

Residenční nemovitost
Josefov, Praha

Residenční nemovitost v těsné blízkosti Pařížské ulice poskytuje luxusní bydlení přímo v historickém centru Prahy. Byt o velikosti téměř 170 m² a dispozici 4+1 se nachází na třetím nadzemním podlaží v pečlivě zrekonstruované budově jen pár kroků od Staroměstského náměstí. Tato lukrativní nemovitost nabízí všechny výhody bydlení v centru města – pěší dosah veškerých služeb, kvalitních restaurací, nákupních možností i kulturního vyžití.