Reference

V minulosti jsme se věnovali developerským projektům, a to jak v oblasti residenční, tak neresidenční. Naším záměrem bylo, je a bude vyhledat lokalitu vhodnou k zastavění, dále přípravu projektu do fáze stavebního povolení, zajištění profinancování z části budoucími vlastníky, z části peněžním ústavem — hypotečním úvěrem a částečně taktéž vlastními zdroji, dále vyhledání vhodné stavební firmy a v neposlední řadě obsazení a předání objektu.

Obytný komplex
Hřebčinec

Optimální investici a příjemné bydlení nabízí obytný komplex Hřebčinec, který se nachází v těsné blízkosti Zemského Hřebčince Písek a okolní zeleně. Obytný komplex zahrnuje 150 bytů ve velikostech od 50 m² až do 117 m² . Dále pak 7 viladomů a 18 parcel pro samostatně stojící domy.

Bytový komplex Sv. Václav

Unikátní projekt residenčního bydlení v atraktivní lokalitě na okraji města Písek nabízí Bytový komplex Sv. Václav. 76 bytových jednotek a atraktivní komerční prostory nabízí dostupné bydlení s vynikající dostupností veškerých služeb při docházkové vzdálenosti do centra města.

Bytová residence Příčná,
Praha – Nové Město

Unikátní projekt residenčního bydlení v centru hlavního města Prahy. Podíleli jsme se na projektové přípravě, územním rozhodnutí, rekonstrukci, prodeji a následné správě bytových jednotek.

Bytový dům Peckova,
Praha – Karlín

Projekt rekonstrukce bytového domu přímo v komerčním centru Prahy, městské části Karlín. Zajištění kompletní projektové dokumentace, rekonstrukce, následného prodeje a správy bytového domu.