Prodej stavebního pozemku  823 m² v obci Vrcovice u Písku č.1

Prodej stavebního pozemku 823 m² v obci Vrcovice u Písku

Bydlení | 1 990 000

Nabízíme k prodeji nové jedinečné stavební pozemky v malebné obci Vrcovice v Jihočeském kraji. Pro všechny, kdo hledají klidné, tiché, čisté místo pro svůj nový domov v srdci luk a… více

Kontaktovat makléře

Lenka Gabrielová
+420 777 112 082
Poslat zprávu
Lenka Gabrielová

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nové jedinečné stavební pozemky v malebné obci Vrcovice v Jihočeském kraji. Pro všechny, kdo hledají klidné, tiché, čisté místo pro svůj nový domov v srdci luk a přilehlých lesů je toto ideální místo pro stavbu nového domu, navíc 7 km vzdáleného od královského města Písek, které vám poskytne vše k pohodlnému, kulturnímu a společenskému životu. Celá lokalita je úžasným místem pro rodinný život, kde zapomenete na hektický styl dnešní doby v náruči krásné okolní přírody.
Dle platného územního plánu účinného ode dne 25.08.2022 a územní studie Vrcovice schválené k využití dne 23.11.2022 jsou pozemky zahrnuty do plochy smíšené obytné venkovské. Připouští se výstavby rodinného domu – maximálně 35 % zastavěnost hlavní budovou (rodinným domem) — maximálně 25 %, avšak nepřesáhne 250 m². Při nové výstavbě se navrhuje sdružení jednotlivých domovních ČOV pro více objektů. V nově navržených zastavitelných územích budou jímky a DČOV povoleny pouze jako stavby dočasné do doby vybudování veřejné kanalizace. Po vybudování veřejné splaškové kanalizace a obecní ČOV budou všechny objekty napojeny na veřejnou kanalizaci s následným odstavením jímek či DČOV z provozu. Nové objekty (zastavitelné plochy) budou napojeny na individuální zdroje do té doby, než bude vybudován vodovod pro veřejnou potřebu, který bude ukládán do komunikací či podél nich nebo v plochách veřejných prostranství. Pro zájemce mám připraveny detaily regulačního plánu, které vám ráda zašlu.
V případě zájmu o konzultaci stavby domu, vás ráda provedu celý procesem, nabídnu možné varianty domů na pozemek, navštívíme společně špičkové nízkoenergetické domy, zajistím atraktivní financování.
Budu se těšit na prohlídky.

Základní parametry

Evidenční číslo3037
Stav zakázkyAktivní
Typ zakázkyProdej
Plocha parcely823 m2
KrajJihočeský kraj
OkresPísek
Katastrální úřadVrcovice
Patroneurčeno
DispoziceBydlení

Ostatní parametry

Plocha zahrady823 m2
Kanalizace
MěnaCZK
Elektřina230V
ZahradaAno
PlynNe
Druh číslování parcelyStavební pozemek pro bydlení a rekreaci
Přilehlé objektyOkraj obce
Počet nadzemních podlažíneurčeno
Počet parkovacích míst2
Parcelní číslo2575799305
Počet místnostíneurčeno
Cena1 990 000 Kč
Celkem paterneurčeno