Služby

Využijte služeb zkušených odborníků.

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí

Kompletní služby spojené s prodejem nemovitosti vč. právního servisu, vyhotovení znaleckých posudků až po vyhotovení daňového přiznání. Neváhejte se na nás obrátit.

Pronájem nemovitostí

Disponujeme širokou nabídkou nemovitostí k pronájmu. Samozřejmostí jsou kvalitní doprovodné služby vč. právního servisu. Nenašli jste tu pravou nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat.

Pronájem nemovitostí
Developerské projekty

Developerské projekty

Specializujeme se development bytových i nebytových domů a komplexů nejen ve městě Písku. Naše aktivity zahrnují též zajištění financování, ať již externími, tak i vlastními zdroji.

Oceňování nemovitostí

Zajistíme pro Vás odhady naším vlastním soudním znalcem z oboru oceňování nemovitostí, a to za velice příznivé ceny. Neváhejte se na nás obrátit a my vše rychle zařídíme.

Oceňování nemovitostí
Pronájem kancelářských prostor

Pronájem kancelářských prostor

Zajistíme Vám možnost snadného, rychlého a levného provozování podnikání na prestižní adrese nedaleko centra města Písku. Nabízíme též služby virtuálního sídla, registrační sídla apod.

Výkup nemovitostí

Vykoupíme Vaši nemovitost (vč. zemědělské půdy), ať již se záměrem developerského projektu, nebo jen proto, že ji potřebujete prodat. Financování zajištěno.

Výkup nemovitostí

Informace pro kupující

Aktivní přístup ke klientovi. Snažíme se o nalezení vhodného řešení pro naše klienty. Posuzujeme představy klienta s našimi možnostmi. Firemní databáze. V případě, že nedokážeme aktuálně pomoci s vhodnou nabídkou, zaevidujeme Vás do naší evidence a budeme Vám zasílat novinky.

Odměna za doporučení

V dnešní době světu vládnou informace. Naše společnost se nebrání spolupráci, která povede k úspěšnému uzavření obchodu, tedy prodeji, nebo pronájmu jakéhokoli typu nemovitosti. Za informace vedoucí ke zprostředkování prodeje nemovitostí ve Vašem okolí nabízíme zajímavou odměnu. Máte-li tuto informaci, neváhejte nás tedy kontaktovat.